Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/http://kyivmanifest.org.ua/troyametro/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/virtwww/w_kyivmanifest_e5d69858/http/wp-content/themes/zero-master/_partials/share.php on line 12

Як жити без метро на Троєщину?

Метро на Троєщину планується з початку будівництва цього району. Всі розуміють, що метро там дуже потрібне, але так само зрозуміло, що збудуть його ще дуже не скоро. Разом з тим, є нагальна потреба вирішення транспортної проблеми району, де проживає більше 300 тис киян.

Рада з урбаністики Києва проводить круглий стіл на тему можливих варіантів покращення транспортного сполучення Троєщини з правим берегом до будівництва метро. Експерти з транспорту представлять своє бачення на розсуд громадськості.

Будуть представлені розноманітні варіанти вирішення транспортної проблеми, аналіз Яндекс.Пробки, аналіз пасажиропотоків за видами транспорта.

Запрошені доповідачі та експерти – Віктор Петрук, Дмитро Беспалов, Богдан Аганін, Олег Тоцький, Денис Філіпов, Олександр Кубраков, Олеся Остафьева, Денис Ткаліч (Яндекс.Пробки) ті інші.

Захід відбудеться в понеділок, 28 квітня 2014 року у будинку Архітектора, третій поверх, вул. Бориса Грінченка, 7
Початок круглого столу о 19:00, реєстрація учасників та преси відкриваєтся з 18:30.

Подія на Фейсбук

Zero